Oferta

Nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku.

Poniższe propozycje dotyczą projektów podstawowych, ale w 100% funkcjonalnych. Dodatkowe opcje wykraczające poza funkcje podstawowe są wyceniane indywidualnie. Najczęściej jednak oferta sklepów, stron czy serwerów w pełni odpowiada potrzebom naszych Klientów. Ceny w poniższej ofercie są cenami netto.

Sklep internetowy
1950zł

jednorazowa opłata

Strona firmowa

990zł

jednorazowa opłata

Serwer WWW

109zł

rocznie

hmm... jeśli nie interesuje Cię projekt na własność, możesz mieć sklep lub stronę internetową na abonament.

Oferta sklep na abonament

Chcesz mieć własny sklep internetowy?
Chcesz zacząć zarabiać na swoich produktach?
Nasza oferta sklepu internetowego w abonamencie jest prosta i przejrzysta, a w dodatku bez ryzyka i inwestowania.

Ogólne informacje

Przedstawiamy ofertę sklepu internetowego. Każdy oferowany przez nas sklep posiada takie same funkcje. W porównaniu z konkurencyjnymi firmami nie tworzymy osobnych pakietów cenowych i nie uzależniamy ich wysokości od ilości produktów czy wartości zamówień. U nas każdy sklep jest taki sam. Do każdego sklepu gwarantujemy dostęp do bezpłatnych aktualizacji. Oferowane przez nas sklepy nie mają żadnych ograniczeń funkcjonalnych.

Ze sklepu możesz zrezygnować w dowolnym momencie!
Nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji.

Co zawiera sklep?

SKLEP INTERNETOWY
za 130zł/mies brutto

Często zadawane pytania

Tak! Strony oraz sklepy internetowe wykonywane przez nas są responsywne. Co to znaczy? Oznacza to że każdy tablet, smartfon lub inne urządzenie posiadające ekran będzie w stanie w czytelny sposób wyświetlać stronę internetową, czy sklep.

Dzięki bardzo łatwemu panelowi administracyjnemu oraz krótkiemu szkoleniu z jego obsługi, każdy, kto opiekuje się stroną czy sklepem w łatwy sposób może wykonywać wiele działań takich jak dodawanie zdjęć, aktualności, produktów itp.

Nie. Wszelkie opłaty za wykonaną stronę czy też sklep ponoszone są jednorazowo na początku. Płaci się za nie raz. Strona/Sklep internetowy przechodzi na własność i nie jest obciążona abonamentem czy późniejszymi dodatkowymi opłatami.

Wiele zależy od samego projektu, ale standardowy czas wykonania strony internetowej to 5-7dni, natomiast sklepu internetowego – ok. 10-14 dni.

Przez 6 miesięcy od dnia przekazania strony czy też sklepu internetowego nasza firma oferuje bezpłatne wsparcie i w ramach tej usługi możemy dokonywać drobnych poprawek oraz napraw. Po tym okresie również służymy pomocą, ale wymaga to indywidualnego przedyskutowania tematu.

Jeśli masz jakieś pytania – napisz do nas. Zadaj nam pytanie.